Vítejte na naší škole

Jménem celého učitelského sboru i všech zaměstnanců naší školy Vás vítám na našich stránkách. Snažíme se dát Vašim dětem ten nejlepší základ do života a věříme, že společnými silami to zvládneme i v této nelehké době.​

Přejeme vám krásné dny s úsměvem na tvářích Vašich dětí.

Mgr. Irena Šlesingerová

ředitelka školy

Lampionový průvod | ZŠ Zlín Slovenská

Lampionový průvod

Lampionový průvod

V úterý 15.11.2022 jsme všechny družiny vyrazily na lampionový průvod. Ve školním rozhlase se nám ozval prorok, který nám řekl, co nás čeká po cestě. Dozvěděli jsme se, že nás na školním hřišti bude „někdo“ čekat.  Cesta byla o to více tajemná. Procházeli jsme všechna zákoutí, uličky a cesty na Lazech. Zvládání přechodů přes silnici nám pomáhali zvládnout městští strážníci pomocí světelných „mečů“. Bylo to potřeba, protože nás bylo 122 dětí. V našem cíli, na školním hřišti, nás čekal prorok, který nás dovedl k „plamenu života“. Tajuplní strážci ohně, vznešená hudba nás opravdu vtáhla do pohádkového děje. Kouzelný večer byl u konce. Věřím, že si děti a posléze i rodiče užili program.

Děkuji za pomoc při organizaci členům rady rodičů, paní Evě Vaicenbacherové, Martinovi Vajdíkovi, členům žákovské rady a kolegyním.

Eva Vajdíková 

Odkaz na video: https://youtu.be/IwfIoQ1-RRM


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Adresa

Slovenská 3076,

Zlín 76001