Vítejte na naší škole

Jménem celého učitelského sboru i všech zaměstnanců naší školy Vás vítám na našich stránkách. Snažíme se dát Vašim dětem ten nejlepší základ do života a věříme, že společnými silami to zvládneme i v této nelehké době.​

Přejeme vám krásné dny s úsměvem na tvářích Vašich dětí.

Mgr. Irena Šlesingerová

ředitelka školy

Barevný dětský den | ZŠ Zlín Slovenská

Barevný dětský den

Barevný dětský den

V pátek 31. května se společně sešly děti ze všech oddělení školní družiny ve venkovním prostoru mezi pavilony C a D, kde se konala oslava Mezinárodního dne dětí nazvaná „Barevný dětský den“. Děti i paní vychovatelky byly barevně sladěny do barev svého oddělení – červené, oranžové, žluté, zelené, bledě modré, tmavě modré a fialové. Pro děti byly připraveny stanoviště se zábavnými úkoly a soutěžemi, které za hudebního doprovodu s nadšením plnily. Nejvíce zábavy si užily při soutěžích s nafukovacími balónky. V zápalu hry pár balónků prasklo, o to více úsměvné soutěžení bylo.
Veselé soutěžní odpoledne bylo zakončeno foukáním bublinek z bublifuku. Děti byly odměněny medailí, lízátkem, tetovací nálepkou a nafukovacím balónkem. Společné odpoledne jsme si všichni náramně užili :-)

Lenka Sabolová a kolektiv vychovatelek školní družiny


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Adresa

Slovenská 3076,

Zlín 76001