Jménem celého učitelského sboru i všech zaměstnanců naší školy Vás vítám na našich stránkách. Snažíme se dát Vašim dětem ten nejlepší základ do života a věříme, že společnými silami to zvládneme i v této nelehké době.​

ředitelka školy

Atletický trojboj - krajské kolo | ZŠ Zlín Slovenská

Atletický trojboj - krajské kolo

Atletický 3boj – krajské kolo

V pátek 17.3.2022 se naši žáci Simona Měřínská - V. C, Krystýna Kocábová a Eliška Zahradnická – V. A, Adam Skoupil, Tomáš Plaček – V. C a Vojtěch Laštovka – V. B zúčastnili krajského kola Atletického 3boje ve Valašském Meziříčí.

Soutěžilo se ve stejných disciplínách, jak v okresním kole, ale navíc byla ještě štafeta družstev.

V soutěži družstev jsme obsadili perfektní druhé místo za ZŠ Zašová.V soutěži jednotlivců, kde se porovnával součet bodů ze všech tří disciplín, jsme vyhráli několik medailí. V kategorii děvčat 5. třídjsme obsadili hned první tři místa: 1. místo – Kristýnka Kocábová, 2. místo – Simonka Měřínská a 3. místo – Eliška Zahradnická. V kategorii chlapců 5. tříd Adam Skoupil podal vynikající výkon a vyhrál 1. místo. Všem žákům děkujeme za skvělou reprezentaci školy a přejeme další sportovní úspěchy.