Vítejte na naší škole

Jménem celého učitelského sboru i všech zaměstnanců naší školy Vás vítám na našich stránkách. Snažíme se dát Vašim dětem ten nejlepší základ do života a věříme, že společnými silami to zvládneme i v této nelehké době.​

Přejeme vám krásné dny s úsměvem na tvářích Vašich dětí.

Mgr. Irena Šlesingerová

ředitelka školy

Kvítková CUP | ZŠ Zlín Slovenská

Kvítková CUP

Ve středu 18. 5. 2022 se vybraní žáci naší školy zúčastnili tenisového turnaje Kvítková CUP. Jak již z názvu vyplývá, turnaj se uskutečnil na ZŠ Kvítková a hrálo se na dvou kurtech s umělým povrchem. Nejlépe si vedl Lukáš Pelaj ze třídy 7.B, který ve vyřazovacím „pavouku“ neprohrál jediný zápas a postoupil do finále. Svým nekompromisním výkonem porazil svého soupeře 6:1 a zaslouženě vybojoval 1. místo v kategorii mladších žáků. Ve stejné kategorii hrál také Igor Bergmann, žák 5.C, který si vedl velmi dobře a brány finále mu uzavřela jedna prohra. Nakonec obsadil nepopulární 4. příčku.

V kategorii mladších dívek se blýskla svým výkonem Kateřina Pagáčová ze třídy 6.C, která ve finále nestačila na svou soupeřku a obsadila tedy 2. místo. Benjamínkem našeho týmu byla VladyslavaSasova ze třídy 5.C, která po měsíčním tréninkovém výpadku předvedla slušný výkon a je velikým příslibem do budoucna.

Klára Juráková


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Adresa

Slovenská 3076,

Zlín 76001