Vítejte na naší škole

Jménem celého učitelského sboru i všech zaměstnanců naší školy Vás vítám na našich stránkách. Snažíme se dát Vašim dětem ten nejlepší základ do života a věříme, že společnými silami to zvládneme i v této nelehké době.​

Přejeme vám krásné dny s úsměvem na tvářích Vašich dětí.

Mgr. Irena Šlesingerová

ředitelka školy

Lyžařský výcvik | ZŠ Zlín Slovenská

Lyžařský výcvik

20. - 24. 2. se žáci sedmého ročníku zúčastnili lyžařského výcvikového kurzu na Malé Morávce ve ski areálu Kopřivná. Kromě sněžení jsme jezdili snad za všech podmínek. Někteří nazuli sjezdové lyže vůbec poprvé, ale již třetí den byli schopni, spolu s ostatními družstvy, sjet celý svah.

Nejvíce zážitků si žáci jistě odnesou z běžeckého výcviku na nově zakoupených školních běžkách. Třetí den jsme si odpoledne vyšlápli do nedalekého Karlova pod Pradědem a večer byl naplánovaný karneval. Žáci měli připravené krásné masky a někteří také zábavný program. Poté byli vyhlášeni nejlepší jednotlivci a nejlepší skupiny. Čtvrtek byl ve znamení slalomového závodu. V prvním družstvu se našlo mnoho výborných lyžařů a nebylo překvapením, že na prvních třech místech ve slalomu byli právě žáci prvního družstva.

Večer proběhla diskotéka s DJ Tomem a nebýt ukončení vedoucím dne, tancovali by žáci až do rána. V pátek ráno již jen zabalení věcí, po obědě rozloučení a návrat domů. Sešla se dobrá parta žáků a troufám si říct, že se celá akce vydařila.

 

Mgr. Klára Juráková

vedoucí kurzu


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Adresa

Slovenská 3076,

Zlín 76001