Vítejte na naší škole

Jménem celého učitelského sboru i všech zaměstnanců naší školy Vás vítám na našich stránkách. Snažíme se dát Vašim dětem ten nejlepší základ do života a věříme, že společnými silami to zvládneme i v této nelehké době.​

Přejeme vám krásné dny s úsměvem na tvářích Vašich dětí.

Mgr. Irena Šlesingerová

ředitelka školy

Novinky - aktuality | ZŠ Zlín Slovenská

Nové školní hřiště

Projekt nového školního hřiště

Vzhledem k nevyhovujícímu technickému stavu je v současné době školní hřiště pro veřejnost uzavřeno.

Ve spolupráci s MMZ připravujeme realizaci nového hřiště. V současné době bylo vydáno stavební povolení.

C3-koordinacni-situacni-vykres-28-03-2022-vyrez

O dalším postupu Vás budeme informovat.

Sportoviště u ZŠ Slovenská Zlín

Rozhodnutí zastupitelstva města Zlína ze čtvrtku 14. září je prvním krokem k zahájení významné investiční akce nazvané „Sportoviště u ZŠ Slovenská, Zlín“. Předpokládané náklady na realizaci se odhadují na 22 milionů korun bez DPH. Celková částka představuje i náklady na autorský, technický a rovněž BOZP dozor. „Město na akci vyčlení peníze z rozpočtu na rok 2024 s tím, že v případě vypsání vhodné dotační výzvy požádá o státní dotaci. V současnosti chceme situaci řešit přidělením finančních prostředků formou rozpočtového opatření. Důvodem pro vybudování tohoto na poměry školních hřišť velkorysého sportoviště je, že v odpoledních hodinách chceme odlehčit přetíženému Stadionu mládeže a právě i sportovní spolky z tohoto sportoviště by měly toto nové školní hřiště využívat,“ uvedl primátor Jiří Korec.

Chystaná rekonstrukce má školní hřiště proměnit v moderní sportoviště s umělými povrchy.

„Součástí zmodernizovaného areálu bude atletický ovál, oplocené centrální hřiště pro malou kopanou, osvětlení, samostatné oplocené víceúčelové hřiště pro volejbal, nohejbal, streetbal a florbal. Vznikne rovněž dráha se závodištěm pro skok do dálky, koulařský sektor, workout, několik sportovních a posilovacích prvků a mobiliář,“ sdělila náměstkyně primátora pro školství Martina Hladíková. Dodala, že celý areál doplní zpevněné plochy, schodiště, menší tribuna, objekt pro správce a zastřešené posezení.

(převzato z: https://www.zlin.eu/tiskove-zpravy/zlin-chce-v-arealu-zs-slovenska-vybudovat-hriste-pro-skolaky-sportovni-kluby-spolky-i-verejnost-6502)

« zpět

Adresa

Slovenská 3076,

Zlín 76001