Krajské kolo v basketbale dívek ZŠ
Druhý červnový den se naše odvážné basketbalistky z druhého stupně zúčastnily krajského kola v basketbale, do kterého jsme postoupily z okresního kola. Celkem nás čekaly pouze dva zápasy proti týmům ze ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí a ZŠ Sokol Kroměříž.
V úvodním utkání jsme nastoupili proti ZŠ z Valmezu a po velmi dobrém výkonu jsme dokázaly zvítězit.
Do druhého utkání proti ZŠ z Kroměříže jsme nastupovaly s vědomím, že hrajeme o celkové 1. místo. Holky se po pauze dokázaly výborně namotivovat a druhý zápas zvládly taktéž vyhrát s přehledem s náskokem třiceti bodů. Byla vidět jejich sehranost, týmová spolupráce i několik povedených individuálních výkonů. Nakonec jsme si tedy z krajského kola odvezly krásné 1. místo ve Zlínském kraji.
Všem našim basketbalistkám Ádi Štětkářové (7.A), Elen Krejčiříkové (7.C), Verči Zimákové (8.C), Elen Haktanir (9.A), Lucce Votánkové (9.B), Aničce Vičíkové (9.B) a Gabči Křenové (9.B) děkujeme za super reprezentaci naší školy a moc gratulujeme.

